Blum přináší prostor do Vaší kuchyně

Vaše kuchyň krásná & praktická

BLUM PŘINÁŠÍ PROSTOR DO VAŠÍ KUCHYNĚ

Nová kuchyň by měla nejen dobře vypadat, ale musí být také praktická a poskytovat plnou funkčnost a komfort. S kováním Blum můžete získat prostor i tam, kde jste ho původně neplánovali.

Dřezová zásuvka Blum poskytne možnost smysluplně a přehledně uložit drobnosti, které obvykle zůstávají ležet na pracovní desce. Navíc je najdete přesně tam, kde je budete vždy znovu potřebovat, a budete je tak mít vždy po ruce.

Dřezová zásuvka; Archiv Blum

FOTO: ARCHIV BLUMDřezová zásuvka

Rohová skříň Space Corner nabízí praktické uložení náčiní, nožů, nástrojů i malých spotřebičů. Všechny tyto věci chcete mít po ruce, když připravujete oblíbené pokrmy. Co dělat pokud plánujete rohovou kuchyň a zóna přípravy vychází právě do rohu?

Space Corner – rohová zásuvka; Archiv BLUM

FOTO: ARCHIV BLUMSpace Corner – rohová zásuvka

Potravinová skříň Space Tower nadchne uživatele kuchyní svou funkčností a designem. Kuchyň s ní poskytuje dostatek místa k praktickému a přehlednému uskladnění zásob. Jednotlivé zásuvky se snadno obsluhují, protože nejsou zbytečně těžké. Pokud se vám nevede a do zásuvky se některá z uložených potravin vysype, je velice snadné vytáhnout samotnou zásuvku ven ze skříně a vyčistit ji.

Space Tower – praktické uložení potravin; Archiv BLUM

FOTO: ARCHIV BLUMSpace Tower – praktické uložení potravin

Výsuvy je možné vybavit také elektrickým systémem pro podporu otvírání bez úchytek. Takový systém je vhodný zejména tehdy, když máte mokré ruce a chcete otevřít zásuvku, aniž byste nakapali vodu na zem, nebo umazali úchytku. Pak stačí na čelo zásuvky ťuknout loktem, kolenem, nebo třeba bokem a výsuvy se otevřou jakoby samy od sebe. Tento systém se jmenuje Servo-Drive.

Servo-Drive, otvírání je tak snadné i s plnýma rukama; Archiv BLUM

FOTO: ARCHIV BLUMServo-Drive, otvírání je tak snadné i s plnýma rukama

Nechte se inspirovat atraktivním provedením, které pomůže vytvořitdostatek úložného prostoru, udržet pořádek a podporuje ergonomické pracovní postupy. S použitím všech sortimentních linií výsuvů Tandemox nebo Legrabox s doživotní zárukou od firmy Blum získáte designově sladěné a ergonomicky plně vyhovující řešení s perfektním pohybem, které bude přesně podle vašeho přání. Vaše kuchyně bude krásná a praktická zároveň.

Více na www.blum.cz.

  FOTO: ARCHIV BLUM
  Vaše kuchyň krásná & praktická
08. 01. 2020

Přijmeme technického pracovníka pro výrobu výrobních výkresů. Informace p. Pechal Radek tel. 608831017, email: interier@kl-interier.cz        

18. 12. 2019

Vážení obchodní partneři, přátelé a kamarádi Přejeme Vám ať jsou Vaše Vánoce takové jaké je máte rádi, plné lásky, štěstí a radosti, ať jejich čarovná atmosféra přetrvá a do toho [...]

06. 06. 2019

Do sekce Akční nabídka jsme pro Vás přichystali katalogy produktů za zvýhodněné ceny, ze kterých si můžete pro Váš interiér vybrat trouby, varné desky, myčky, odsavače, lednice, mikrovlnky, dřezy, baterie, sedačky, jídelní [...]