Sbírka víček pro Julinku, které běžně vyhazujeme, pomůže a zlepší její zdravotní stav po náročné operaci ….

„Když vypiješ plastovou sklinku, schovej vršek pro Julinku ….“ ���

Předem moc děkujeme za víčka. Sbírka Julince pomůže uhradit potřebnou hiporehabilitaci, která jejímu zdravotnímu stavu velice prospívá a zakoupit rehabilitační pomůcky, které pojišťovna nehradí….

Přeji všem krásný den a děkujeme moc za podporu, víčka a i případné sdílení třeba na sociálních sítích.

Akce na pomoc především Julince a jejímu dvojčeti Jolance bude probíhat od prosince 2016 po celý rok 2017, kdy je možné víčka průběžně zasílat a odevzdávat na našich smluvních sběrných místech:

Víčka průběžně zasílat a odevzdávat na těchto našich smluvních sběrných místech:

* na naší provozovně KL interiér s.r.o., Vlčková 131, 763 19 Kašava (v případě, že nejsme přítomni, možno ponechat u vrat na nákladní rampě pod       přístřeškem )

* na Zábřežsku po dohodě s paní Janou Komárkovou na naší partnerské firmě KUCHYNĚ Komárek Jana Komárková s.r.o., Svobodov 12a, 789 01 Zábřeh

* ve Zlíně na hřišti na Vršavě v bufetu u paní Kotasové

* u paní Leony Havelkové – Pedikůra, manikůra, nehty 561 31 Tatenice

* ve Znojmě a okolí v klubovnách Vodáckého oddílu Neptun Znojmo z.s. – pan David Gros

* prodejna potravin Huška, náměstí Osvobození, Zábřeh (za bankou směrem k Bille) – paní Helena Neoralová

* prodejna Květiny Věra, 28.října 6, Zábřeh – paní Věra Huťová

* Apartmány Vlčková, Vlčková 131, 763 19 Kašava

* ZŠ a MŠ Tatenice

* ZŠ a MŠ Třebářov

Sběrná místa postupně doplňujeme a rozšiřujeme jen díky Vám, kteří se do naší sbírky zapojujete… Jste skvělí !!! DÍKY <3

Po dohodě na tel. 777 450 360 možno víčka vyzvednout kdekoliv po cestě mezi Šumperkem a Zlínem případně v jejich okolí.

Ještě jednou velký dík za podporu, sdílení, šíření a sbírání víček ve Vašich domácnostech, ve svém okolí a nebo v práci
Libor Kotas Komárková Jana a rodiče malé Julinky Patrik a Eva Bartošova, Lukavice

http://www.julie.websnadno.cz/

 

 

28.8.2017

Chtěli bychom Vám všem poděkovat, za vršky, které nám sbíráte a nosíte pro Julinku. K dnešnímu dni se podařilo na konto „naší“ Julinky nasbírat úžasných 25 pytlů plných plastových vršků –  celkem 359kg ( cca 144 000 vršků)..
Díky Vám všem přátelům, kamarádům, školkám, školám i firmám, které se postupně do této sbírky pro Julinku zapojili a zapojují – bez Vás a Vašeho vršku, který pro Julinku schováte by to nebylo ono…doufám, že společným úsilím tuto sbírku vršků budeme postupně znásobovat, takže neustávejte – „Vrškománie pro Julinku“ úspěšně pokračuje a my čekáme na další Vaše pytle, pytlíčky, tašky i taštičky, ale i sáčky poloprázdné i plné vršků … Do 1kg váhy potřebujeme 400 vršků ….


Odevzdávat je můžete na sběrných místech, která jsme pro Vás po domluvě s majiteli, řediteli a jednateli vytvořili a nadále tyto místa rozšiřujeme, případně volejte na tel. 777 450 360 pro domluvení vyzvednutí a odvozu vršků….

Víčka průběžně zasílat a odevzdávat na těchto našich smluvních sběrných místech:

* na naší provozovně KL interiér s.r.o., Vlčková 131, 763 19 Kašava (v případě, že nejsme přítomni, možno ponechat u vrat na nákladní rampě pod přístřeškem 😉 )

* ve Zlíně na hřišti na Vršavě v bufetu u paní Kotasové

* na Zábřežsku provozovna KUCHYNĚ Komárek Jana Komárková s.r.o., Svobodov 12, 789 01 Zábřeh (naproti kotelně na sídlišti Severovýchod – v případě, že nejsme přítomni, možno ponechat pod přístřešekem za bránou.. 😉 )

* u paní Leony Havelkové – Pedikůra, manikůra, nehty 561 31 Tatenice

* ve Znojmě a okolí v klubovnách Vodáckého oddílu Neptun Znojmo z.s. – pan David Gros

* prodejna potravin Huška, náměstí Osvobození, Zábřeh (za bankou směrem k Bille) – paní Helena Neoralová

* prodejna Květiny Věra, 28.října 6, Zábřeh – paní Věra Huťová

* Apartmány Vlčková, Vlčková 131, 763 19 Kašava

* ZŠ a MŠ Tatenice

* ZŠ a MŠ Třebářov

Jste všichni skvělí, báječní, úžasní, perfektní – ještě jednou velký dík Vám všem za Julinku …..

Přeji Vám krásný poslední týden prázdnin   Libor Kotas Jana Rýznarová Komárková , Eva Bartošova

 

7.9.2017

Je to cca týden, co se odvezli vršky, které spolu s námi pro Julinku sbíráte z různých částí republiky a už tu máme další pytel, tašku a pytlíček s dalšími vršky….Tyto jsme dnes pro změnu pro Julinku dovezli ze zlínska a v pondělí z Prahy … Jste úžasní a Vám všem, kteří nám vršky nosíte, moc a moc děkujeme a jsme rádi a hlavně i mile překvapeni kolik úžasných lidiček máme kolem sebe, kteří jsou ochotni se s námi na této úspěšné „VRŠKOMÁNII pro Julinku“ podílet a pomáhat nám při tom…. Doufáme, že se řady našich sběratelů dál úspěšně rozšíří a Julinku překvapíme dalšími minimálně 100 000 vršky …. 

Děláte mi velkou radost – jste prostě skvělí   

díky za to že jste    …

Pěkný večer Vám všem Libor KotasJana Rýznarová Komárková

 — (– cítí se úžasně) s uživateli Eva Bartošova v místě Kuchyně Zlín KL interier Libor Kotas

2.10.2017

Vrškománie pro Julinku úspěšně pokračuje – máte ještě doma pytlíček vršků – Julinka čeká i na ten Váš odšroubený vršek z právě dopité láhve ….
Nákladné rehabilitace,na které musí Julinka dojíždět až do Ostravy a které se z těchto nasbíraných vršků postupně hradí jsou pro ni velmi důležité a skvěle jí pomáhají v jejím rozvoji …  

Děkujeme moc Vám všem, kteří se naší sbírky účastníte a šíříte ji do podvědomí a mezi své okolí – k čemuž samozřejmě pomáháte Vy všichni díky každému sdílení…. Hlavně velký dík Vám všem, kteří svými vršky přispějí a to buď naším prostřednictvím a nebo nakonec i osobně přes přímý kontakt s rodiči malé Julinky a Jolanky. Mám ohromnou radost z toho, jak se nám tato víčkománie podařila krásně rozšířit do podvědomí a díky tomuto podvědomí vznikají další a další projekty na podporu Julie …. jako například nedávno proběhnutý Dobročiný Knihotrh pro Julinku na náměstí ve Zlíně pořádaný Zlínským nočníkem ve spolupráci s dalšími organizacemi (Živý Zlín, Handicap Zlín, Dotek Vizovice ….)

Slova díků nelze slovy vyjádřit, ale jste prostě úžasní a máte opravdu můj dík…   Libor Kotas Jana Rýznarová Komárková Eva Bartošova
06. 06. 2019

Do sekce Akční nabídka jsme pro Vás přichystali katalogy produktů za zvýhodněné ceny, ze kterých si můžete pro Váš interiér vybrat trouby, varné desky, myčky, odsavače, lednice, mikrovlnky, dřezy, baterie, sedačky, jídelní [...]

16. 04. 2019

Krásné sluníčkem prozářené svátky jara Vám všem – užijte si je ve zdraví, lásce a radosti Libor Kotas