od: Roman Šenkeřík

Dobrý den, mohu jen vřele doporučit firmu K-L Interiér (a klon kuchyně zlín) všem kdo uvažujete o modernizaci/vybavení bytu či domku. Skvělá kvalita, precizní provedení, žádné kompromisy. Během roku a půl jsme postupně vybavili téměř celý byt. Ničeho se nezalekli, problémem ani nebyla přestavba 5 let staré (a již se rozpadající „značkové“ kuchyňské linky Sykora). Pan Kotas je PAN Stolař, Designér, a Architekt v jedné osobě… Ačkoliv jsme měli návrhy od bytového architekta, přesto doško k řadě úprav, vylepšení, i při samotné montáži docházelo ke zdokonalení konceptu. Není to jen truhlář, co mu dáte výkres, on to stluče, namontuje a je mu fuk, že to nesedí nebo něco není sladěno. Je potřeba něco ex-upravit? Není problém – předěláme vybavení skříně, přidáme osvětlení… Je potřeba k nábytku rychle dodat nějaké elektro, čalounické služby atd? není problém, vše se udělá při jednom díky jeho řadě kontaktů a sladěným spřáteleným subdodavatelům . A hlavně – má tým lidí co při montáži a při výrobě nábytku přemýšlí hlavou – předem řeší – co s kabeláží, jak to namontobvat a nepoškodit jiné vybavení, jak to namontovat, aby to šlo někdy i odmontovat, opravit, předělat… Děkujeme!

 

 

Děkujeme za nádhernou referenci Roman Šenkeřík a skvělé doporučení, které je v samých superlativech. <3 🙂 Jsme moc rádi, že jste s naší odvedenou prací velmi spokojen a podařilo se nám u Vás vytvořit krásný, moderní a designový interiér, ve kterém se cítí celá rodina příjemně a odpovídá vše Vašim potřebám. Velmi dobře se mě s Vámi spolupracovalo a setkání s Vámi bylo vždy příjemné a plné pozitivní energie. Rád se s Vámi zase potkám nejen při řešení interiéru. Libor Kotas— s uživateli Roman Šenkeřík a Kuchyně Zlín KL interier Libor Kotas v Kuchyně Zlín KL interier Libor Kotas.

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=801016803380996&set=a.281803105302371.1073741829.100004180501545&type=3&theater

 

06. 06. 2019

Do sekce Akční nabídka jsme pro Vás přichystali katalogy produktů za zvýhodněné ceny, ze kterých si můžete pro Váš interiér vybrat trouby, varné desky, myčky, odsavače, lednice, mikrovlnky, dřezy, baterie, sedačky, jídelní [...]

16. 04. 2019

Krásné sluníčkem prozářené svátky jara Vám všem – užijte si je ve zdraví, lásce a radosti Libor Kotas