od: Roman Šenkeřík

Dobrý den, mohu jen vřele doporučit firmu K-L Interiér (a klon kuchyně zlín) všem kdo uvažujete o modernizaci/vybavení bytu či domku. Skvělá kvalita, precizní provedení, žádné kompromisy. Během roku a půl jsme postupně vybavili téměř celý byt. Ničeho se nezalekli, problémem ani nebyla přestavba 5 let staré (a již se rozpadající „značkové“ kuchyňské linky Sykora). Pan Kotas je PAN Stolař, Designér, a Architekt v jedné osobě… Ačkoliv jsme měli návrhy od bytového architekta, přesto doško k řadě úprav, vylepšení, i při samotné montáži docházelo ke zdokonalení konceptu. Není to jen truhlář, co mu dáte výkres, on to stluče, namontuje a je mu fuk, že to nesedí nebo něco není sladěno. Je potřeba něco ex-upravit? Není problém – předěláme vybavení skříně, přidáme osvětlení… Je potřeba k nábytku rychle dodat nějaké elektro, čalounické služby atd? není problém, vše se udělá při jednom díky jeho řadě kontaktů a sladěným spřáteleným subdodavatelům . A hlavně – má tým lidí co při montáži a při výrobě nábytku přemýšlí hlavou – předem řeší – co s kabeláží, jak to namontobvat a nepoškodit jiné vybavení, jak to namontovat, aby to šlo někdy i odmontovat, opravit, předělat… Děkujeme!

 

 

Děkujeme za nádhernou referenci Roman Šenkeřík a skvělé doporučení, které je v samých superlativech. <3 🙂 Jsme moc rádi, že jste s naší odvedenou prací velmi spokojen a podařilo se nám u Vás vytvořit krásný, moderní a designový interiér, ve kterém se cítí celá rodina příjemně a odpovídá vše Vašim potřebám. Velmi dobře se mě s Vámi spolupracovalo a setkání s Vámi bylo vždy příjemné a plné pozitivní energie. Rád se s Vámi zase potkám nejen při řešení interiéru. Libor Kotas— s uživateli Roman Šenkeřík a Kuchyně Zlín KL interier Libor Kotas v Kuchyně Zlín KL interier Libor Kotas.

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=801016803380996&set=a.281803105302371.1073741829.100004180501545&type=3&theater

 

16. 04. 2019

Krásné sluníčkem prozářené svátky jara Vám všem – užijte si je ve zdraví, lásce a radosti Libor Kotas  

06. 03. 2019

Je pro vás balení do fresh folie taky peklo? Kde je zase ten konec folie přilepený ? Zkuste kouzelnou hůlku. Žádné hledání nalepeného konce folie, žádné mačkání,žádné rozčilování. Se skvělou [...]