KL 2020 – 20. výročí založení firmy

Jménem firmy KL interier Vám všem, kteří jste s námi tento den sdíleli moc děkujeme a ❤️? doufám, že jste se s námi dobře bavili a my Vás po akci zase aspoň trochu pobavili a vykouzlili úsměv na tváři nejen videem, ale i pořízenými fotkami ?. Je potřeba se umět odreagovat a mít kolem sebe lidičky, kteří do toho půjdou s vámi a jsou naladění na stejnou notu, za což jim všem patří velký dík – bez nich by to nešlo a nikdy by tato oslava nebyla a program na zpestření a pobavení vás všech nevznikl ❤️.Jsem ráda, že Vás všechny mám kolem sebe ? a těším se na další provedenou akci ?.

Velký dík za skvělou podporu patří hlavně partnerovi, mému synovi a jeho partnerce, mojí úžasné rodině a v neposlední řadě našim věrným kamarádům a pracovním kolegům. Ještě jednou velký dík vám všem a doufám, že jsme vykročili do té další dvacítky tou správnou nohou ?. Jana Rýznarová Komárková a Libor Kotas

 

Představení připravené na akci konané 4.9.2020 k 20. výročí založení výrobní firmy. Další fotografie včetně videa s posvěcení nových výrobních prostor a patrona sv. Josefa vedených pod taktovkou úžasného člověka a našeho kamaráda faráře Mgr. Otto Sekaniny můžete shlédnout ve fotogalerii níže.

 

 

 

Představení připravené na akci konané 4.9.2020 k 20. výročí založení výrobní firmy můžete shlédnout po kliknutí na obrázek nebo odkaz níže.

 

 

 

Video z představení 

 

 

Video z posvěcení patrona sv. Josefa – 1

 

Video z usazení sv. Josefa

 

Další fotografie s posvěcení nových výrobních prostor a patrona sv. Josefa vedených pod taktovkou úžasného člověka a našeho kamaráda faráře Mgr. Otto Sekaniny a celého NAŠEHO skvělého dne a večera můžete shlédnout ve fotogalerii níže.

04. 04. 2023

Řešíte nedostačující tepelný komfort v bytě nebo kanceláři ? Chcete mít komfortně teplou podlahu? Rekonstruujete? Stavíte? [...]

30. 03. 2023

Navštivte náš ESHOP Jana se širokou nabídkou zboží různého sortimentu  Nahlédnout můžete i na náš E-shop Jana s [...]

20. 12. 2022

Chtěl bych Vám všem – přátelům, kamarádům, obchodním partnerům, klientům a známým popřát krásné vánoční [...]