Sbírka víček pro Julinku, které běžně vyhazujeme, pomůže a zlepší její zdravotní stav po náročné operaci ….

„Když vypiješ plastovou sklinku, schovej vršek pro Julinku ….“ ���

Předem moc děkujeme za víčka. Sbírka Julince pomůže uhradit potřebnou hiporehabilitaci, která jejímu zdravotnímu stavu velice prospívá a zakoupit rehabilitační pomůcky, které pojišťovna nehradí….

Přeji všem krásný den a děkujeme moc za podporu, víčka a i případné sdílení třeba na sociálních sítích.

Akce na pomoc především Julince a jejímu dvojčeti Jolance bude probíhat od prosince 2016 po celý rok 2017, kdy je možné víčka průběžně zasílat a odevzdávat na našich smluvních sběrných místech:

Víčka průběžně zasílat a odevzdávat na těchto našich smluvních sběrných místech:

* na naší provozovně KL interiér s.r.o., Vlčková 131, 763 19 Kašava (v případě, že nejsme přítomni, možno ponechat u vrat na nákladní rampě pod       přístřeškem )

* na Zábřežsku po dohodě s paní Janou Komárkovou na naší partnerské firmě KUCHYNĚ Komárek Jana Komárková s.r.o., Svobodov 12a, 789 01 Zábřeh

* ve Zlíně na hřišti na Vršavě v bufetu u paní Kotasové

* u paní Leony Havelkové – Pedikůra, manikůra, nehty 561 31 Tatenice

* ve Znojmě a okolí v klubovnách Vodáckého oddílu Neptun Znojmo z.s. – pan David Gros

* prodejna potravin Huška, náměstí Osvobození, Zábřeh (za bankou směrem k Bille) – paní Helena Neoralová

* prodejna Květiny Věra, 28.října 6, Zábřeh – paní Věra Huťová

* Apartmány Vlčková, Vlčková 131, 763 19 Kašava

* ZŠ a MŠ Tatenice

* ZŠ a MŠ Třebářov

Sběrná místa postupně doplňujeme a rozšiřujeme jen díky Vám, kteří se do naší sbírky zapojujete… Jste skvělí !!! DÍKY <3

Po dohodě na tel. 777 450 360 možno víčka vyzvednout kdekoliv po cestě mezi Šumperkem a Zlínem případně v jejich okolí.

Ještě jednou velký dík za podporu, sdílení, šíření a sbírání víček ve Vašich domácnostech, ve svém okolí a nebo v práci
Libor Kotas Komárková Jana a rodiče malé Julinky Patrik a Eva Bartošova, Lukavice

http://www.julie.websnadno.cz/

 

 

28.8.2017

Chtěli bychom Vám všem poděkovat, za vršky, které nám sbíráte a nosíte pro Julinku. K dnešnímu dni se podařilo na konto „naší“ Julinky nasbírat úžasných 25 pytlů plných plastových vršků –  celkem 359kg ( cca 144 000 vršků)..
Díky Vám všem přátelům, kamarádům, školkám, školám i firmám, které se postupně do této sbírky pro Julinku zapojili a zapojují – bez Vás a Vašeho vršku, který pro Julinku schováte by to nebylo ono…doufám, že společným úsilím tuto sbírku vršků budeme postupně znásobovat, takže neustávejte – „Vrškománie pro Julinku“ úspěšně pokračuje a my čekáme na další Vaše pytle, pytlíčky, tašky i taštičky, ale i sáčky poloprázdné i plné vršků … Do 1kg váhy potřebujeme 400 vršků ….


Odevzdávat je můžete na sběrných místech, která jsme pro Vás po domluvě s majiteli, řediteli a jednateli vytvořili a nadále tyto místa rozšiřujeme, případně volejte na tel. 777 450 360 pro domluvení vyzvednutí a odvozu vršků….

Víčka průběžně zasílat a odevzdávat na těchto našich smluvních sběrných místech:

* na naší provozovně KL interiér s.r.o., Vlčková 131, 763 19 Kašava (v případě, že nejsme přítomni, možno ponechat u vrat na nákladní rampě pod přístřeškem ? )

* ve Zlíně na hřišti na Vršavě v bufetu u paní Kotasové

* na Zábřežsku provozovna KUCHYNĚ Komárek Jana Komárková s.r.o., Svobodov 12, 789 01 Zábřeh (naproti kotelně na sídlišti Severovýchod – v případě, že nejsme přítomni, možno ponechat pod přístřešekem za bránou.. ? )

* u paní Leony Havelkové – Pedikůra, manikůra, nehty 561 31 Tatenice

* ve Znojmě a okolí v klubovnách Vodáckého oddílu Neptun Znojmo z.s. – pan David Gros

* prodejna potravin Huška, náměstí Osvobození, Zábřeh (za bankou směrem k Bille) – paní Helena Neoralová

* prodejna Květiny Věra, 28.října 6, Zábřeh – paní Věra Huťová

* Apartmány Vlčková, Vlčková 131, 763 19 Kašava

* ZŠ a MŠ Tatenice

* ZŠ a MŠ Třebářov

Jste všichni skvělí, báječní, úžasní, perfektní – ještě jednou velký dík Vám všem za Julinku …..

Přeji Vám krásný poslední týden prázdnin   Libor Kotas Jana Rýznarová Komárková , Eva Bartošova

 

7.9.2017

Je to cca týden, co se odvezli vršky, které spolu s námi pro Julinku sbíráte z různých částí republiky a už tu máme další pytel, tašku a pytlíček s dalšími vršky….Tyto jsme dnes pro změnu pro Julinku dovezli ze zlínska a v pondělí z Prahy … Jste úžasní a Vám všem, kteří nám vršky nosíte, moc a moc děkujeme a jsme rádi a hlavně i mile překvapeni kolik úžasných lidiček máme kolem sebe, kteří jsou ochotni se s námi na této úspěšné „VRŠKOMÁNII pro Julinku“ podílet a pomáhat nám při tom…. Doufáme, že se řady našich sběratelů dál úspěšně rozšíří a Julinku překvapíme dalšími minimálně 100 000 vršky …. 

Děláte mi velkou radost – jste prostě skvělí   

díky za to že jste    …

Pěkný večer Vám všem Libor KotasJana Rýznarová Komárková

 — (– cítí se úžasně) s uživateli Eva Bartošova v místě Kuchyně Zlín KL interier Libor Kotas

2.10.2017

Vrškománie pro Julinku úspěšně pokračuje – máte ještě doma pytlíček vršků – Julinka čeká i na ten Váš odšroubený vršek z právě dopité láhve ….
Nákladné rehabilitace,na které musí Julinka dojíždět až do Ostravy a které se z těchto nasbíraných vršků postupně hradí jsou pro ni velmi důležité a skvěle jí pomáhají v jejím rozvoji …  

Děkujeme moc Vám všem, kteří se naší sbírky účastníte a šíříte ji do podvědomí a mezi své okolí – k čemuž samozřejmě pomáháte Vy všichni díky každému sdílení…. Hlavně velký dík Vám všem, kteří svými vršky přispějí a to buď naším prostřednictvím a nebo nakonec i osobně přes přímý kontakt s rodiči malé Julinky a Jolanky. Mám ohromnou radost z toho, jak se nám tato víčkománie podařila krásně rozšířit do podvědomí a díky tomuto podvědomí vznikají další a další projekty na podporu Julie …. jako například nedávno proběhnutý Dobročiný Knihotrh pro Julinku na náměstí ve Zlíně pořádaný Zlínským nočníkem ve spolupráci s dalšími organizacemi (Živý Zlín, Handicap Zlín, Dotek Vizovice ….)

Slova díků nelze slovy vyjádřit, ale jste prostě úžasní a máte opravdu můj dík…   Libor Kotas Jana Rýznarová Komárková Eva Bartošova
04. 04. 2023

Řešíte nedostačující tepelný komfort v bytě nebo kanceláři ? Chcete mít komfortně teplou podlahu? Rekonstruujete? Stavíte? [...]

30. 03. 2023

Navštivte náš ESHOP Jana se širokou nabídkou zboží různého sortimentu  Nahlédnout můžete i na náš E-shop Jana s [...]

20. 12. 2022

Chtěl bych Vám všem – přátelům, kamarádům, obchodním partnerům, klientům a známým popřát krásné vánoční [...]