Kuchyně Zlín – KL interiér s.r.o.

Naši firmu K-L interiér s.r.o. najdete asi 15km severovýchodně od krajského města Zlín v obci Vlčková, kde máme výrobní a kancelářské prostory s vystavenými vzorky kuchyňských linek. Jsme na trhu od roku 1999. Zabýváme se návrhy a výrobou bytových a komerčních interiérů a nábytku na zakázku, především vestavěných skříní a kuchyní na míru vše dle požadavků a přání vznesených zákazníkem s krátkými dodacími lhůtami.

Spolupráce vzniká na základě námi zpracovaných návrhů, dle požadavků a podkladů dodaných zákazníkem. Po vzájemné konzultaci a zpracování návrhu ve 3D je dodána nezávislá předběžná cenová nabídka, popřípadě potvrzená objednávka. Poté následuje zaměření, samostatná výroba a následný dovoz a montáž u klienta. Realizace veškerých projektů probíhá od návrhu, přes zaměření a výrobu až po dovoz a montáž.

V naší výrobě najdete zejména kuchyňské linky na míru, vestavěné skříně, obývací pokoje, dětské pokoje, kanceláře, pracovny, ložnice, jídelní sestavy, koupelnový nábytek, věšákové stěny, postele, a veškeré bytové a komerční interiéry. Dodáváme a montujeme dveře, plovoucí podlahy, schodiště a stínící techniku. Prodáváme stoly, židle, sedací soupravy, sedací vaky, tapety, postelové rošty, matrace.  Jsme také schopni dodat za velice příznivé ceny veškerou bílou techniku a elektrické spotřebiče jako jsou myčky, lednice, varné desky, odsavače, sporáky, mikrovlnné trouby, pračky atd.

Rovněž si můžete v galerii nebo na našem Facebooku prohlédnout fotografie našich výrobků, nebo je možno naši výrobu zhlédnout  v  naší vzorkovně a kanceláří ve Vlčkové. Každý měsíc pro Vás připravujeme zajímavé AKČNÍ CENY na vybrané výrobky.

Nše společnost investuje do rozvoje nejnovějších a nejmodernějších technologií, které mají v konečném důsledku nejlepší možné zpracování nábytku. Standardem je olepení všech hran trvanlivou a kvalitní hranou ABS tl.2mm s předfrézováním plošného materiálu, který zajistí přilepení hrany beze spáry. Každý díl je přesně tvarově obráběn na počítačem řízeném obráběcím centru, které nás nijak neomezuje v konečném tvaru výrobku. V neposlední řadě také vynikající řemeslné zpracování našimi zaměstnanci dotváří celkový dojem z námi dodávaných výrobků.

Nábytek vyrábíme v nepřeberném množství odstínů konstrukčních desek, at’ už laminovaných, dýhovaných, či z masívního dřeva se širokou škálou dalšího sortimentu jako jsou úchytky, dřezy, kování, skla atd. …

 

 

 

 

04. 04. 2023

Řešíte nedostačující tepelný komfort v bytě nebo kanceláři ? Chcete mít komfortně teplou podlahu? Rekonstruujete? Stavíte? [...]

30. 03. 2023

Navštivte náš ESHOP Jana se širokou nabídkou zboží různého sortimentu  Nahlédnout můžete i na náš E-shop Jana s [...]

20. 12. 2022

Chtěl bych Vám všem – přátelům, kamarádům, obchodním partnerům, klientům a známým popřát krásné vánoční [...]